Uspjeh naših učenika na takmičenjima iz geografije i vjeronauke

1. U srijedu 9. marta u OŠ “Mehmed-beg Kapetanović Ljubušak” u Srnicama Donjim  održano je gradsko takmičenje iz geografije. Našu školu su predstavili Peštalić Zerina i Isaković Jasmin  učenici VII razreda: Zerina  je osvojila 3. mjesto i osvojila 91 bod. U ukupnom plasmanu naša škola je osvojila 3. mjesto. Iskrene čestitke učenicima i nastavnici, a Zerini mnogo uspjeha na kantonalnom takmičenju.

2. U četvrtak 10. marta u našoj školi je održano gradsko takmičenje iz vjeronauke.

Na takmičenju našu školu su predstavile: Muratović Lamija i Taletović Šejla učenice VIII razreda i Efendić Lejla i Kavazović Lamija učenice IX razreda.

Šejla je osvojila 1. mjesto, Lamija Muratović 3. mjesto, Kavazović Lamija 4. mjesto i Lejla 6. mjesto. U ukupnom plasmanu učenice VIII razreda su osvojile 1. mjesto, a učenice IX razreda 3. mjesto.   

Iskrene čestitke učenicama i nastavnicima koji su ih pripremali za takmičenje, a Šejli mnogo uspjeha na regionalnom takmičenju.