Uspjeh naših učenika na takmičenjima iz historije i engleskog jezika

1. U srijedu 23. marta u „Drugoj osnovnoj školi“ u Srebreniku održano je kantonalno takmičenje iz historije. Naše učenice su ostvarile zapažene rezultate, Arapović Meliha je osvojila 1. mjesto sa 100 bodova, a Hasanović Nadija 5. mjesto sa 96 bodova. Najiskrenije čestitke učenicama i nastavnici koja ih je pripremala za takmičenje.

2. U četvrtak 24. marta u OŠ „Mehmed-beg Kapetanović Ljubušak“ u Srnicama Donjim održano je gradsko takmičenje iz engleskog jezika za učenike IX razreda. Na ovom takmičenju našu školu su predstavili: Beširović Haris, Gluhić Amar i Kadić Admir. Haris je osvojio 4. mjesto, Amar 5. mjesto, a Admir 7. mjesto i ostvarili su plasman na kantonalno takmičenje. U ukupnom plasmanu naši učenici su osvojili 2. mjesto.

Iskrene čestitke učenicima i nastavnici koja ih je pripremala za takmičenje i mnogo uspjeha na kantonalnom takmičenju.