Održana gradska Smotra tehničkog stvaralaštva mladih

U petak 22. aprila 2022. godine u našoj školi je održana 59. gradska Smotra tehničkog stvaralaštva mladih. Naši učenici su se predstavili u 16 disciplina, a najuspješniji su izborili plasman na kantonalno takmičenje. Osvojili su 15 prvih mjesta i jedno drugo mjesto. Na takmičenju su učestvovali: Hećimović Senada, Hećimović Ajla, Dudić Faruk, Huskić Hamza, Suljkanović Isam, Gluhić Amar, Mehić Mehdi, Kovačević Asif, Ibranović Emina, Čustić Belmina, Ibreljić Medina, Kadić Ševal, Gibić Ismail, Sinanović Mevludin, Isaković Jasmin, Hećimović Ismar, Bristrić Elmedina, Bristrić Kenan, Bristrić Amra, Hasanović Lamija, Djedović Anis i  Begović Ajdin.   

Najiskrenije čestitke učenicima i nastavnicima koji su  ih pripremali za takmičenje i mnogo uspjeha na kantonalnoj Smotri koja će se održati u Tuzli.